ПОЧЕТНА / ВИДЕО / СО НОВ ПРЕТСЕДАВАЧ ПРОДОЛЖИ КОМИСИСКАТА РАСПРАВА ЗА ПРЕДЛОГ БУЏЕТОТ 05.12.2017

СО НОВ ПРЕТСЕДАВАЧ ПРОДОЛЖИ КОМИСИСКАТА РАСПРАВА ЗА ПРЕДЛОГ БУЏЕТОТ 05.12.2017

Може да ве интересира

СВР БИТОЛА ГО ОДБЕЛЕЖА ДЕНОТ НА ПРЕВЕНЦИЈАТА 11.12.2017

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *