ПОЧЕТНА / ЗАБАВА / Селена Гомез се враќа со нов сингл
601477955EL00508_2016_Vanit

Селена Гомез се враќа со нов сингл

После паузата која ја направи поради своите здравствени проблеми, Селена Гомез се враќа со нов сингл наречен „Wolves“.

Песната која зрачи со емоции е инспирирана од лична приказна, а пејачката иако официјално нема објавено нов албум на своите фанови им рече дека треба да бидат во очекување на истиот.

-Ќе ги објавам песните кои сакав да ги објавам, но не бев во можност поради работите кои ми се случуваа во мојот личен живот и беше попотребно да се погрижам прво за себеси, изјави Гомез велејќи дека се чувствува како веќе да има два албума снимено зад себе.
Во музиката која ќе ја снима наредниот период најави дека ќе биде искрена, по сите работи кои таа ги доживеа.

Може да ве интересира

Ријана доби улица во родниот Барбадос

Познатата пејачка Ријана беше специјална гостинка на Барбадос, нејзиниот роден остров, кога минатиот четврток се …

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *