ПОЧЕТНА / ВИДЕО / СДСМ: НА БИТОЛА И ТРЕБААТ РЕАЛИЗИРАНИ ПРОЕКТИ, А НЕ ПРАЗНИ ВЕТУВАЊА 10.10.2017

СДСМ: НА БИТОЛА И ТРЕБААТ РЕАЛИЗИРАНИ ПРОЕКТИ, А НЕ ПРАЗНИ ВЕТУВАЊА 10.10.2017

Може да ве интересира

СВР БИТОЛА ГО ОДБЕЛЕЖА ДЕНОТ НА ПРЕВЕНЦИЈАТА 11.12.2017

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *