ПОЧЕТНА / ВИДЕО / РАЗГОВОР НА ДЕНОТ – РАБОТАТА НА ПРОТИВПОЖАРНАТА СЛУЖБА ВО БИТОЛА 24.05.2017

РАЗГОВОР НА ДЕНОТ – РАБОТАТА НА ПРОТИВПОЖАРНАТА СЛУЖБА ВО БИТОЛА 24.05.2017

Може да ве интересира

СВР БИТОЛА ГО ОДБЕЛЕЖА ДЕНОТ НА ПРЕВЕНЦИЈАТА 11.12.2017

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *