ПОЧЕТНА / ВИДЕО / ПОТПИШAН ДОГОВОР ЗА СОРАБОТКА МЕЃУ УКЛО И ОПШТИНА БИТОЛА 06.12.2017

ПОТПИШAН ДОГОВОР ЗА СОРАБОТКА МЕЃУ УКЛО И ОПШТИНА БИТОЛА 06.12.2017

Може да ве интересира

СВР БИТОЛА ГО ОДБЕЛЕЖА ДЕНОТ НА ПРЕВЕНЦИЈАТА 11.12.2017

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *