ПОЧЕТНА / ЗАБАВА / Пинк со нова песна „Beautiful trauma“

Пинк со нова песна „Beautiful trauma“

Во петокот Пинк на својот Twitter профил ја најави објавата на новата песна насловена со името „Beautiful trauma“

-Утре споделувам со вас нова песна насловена „Beautiful Trauma“. Ја напишав песната со многу посебна личност Џек Антонов и го именував албумот по тоа, бидејќи животот е премногу трауматичен. Но, исто така е и убав. Се уште постојат убавини во животот и убави души.

Убава и мелодична балада со убава нота од пијано.

Може да ве интересира

Нов трејлер за „Војна на ѕвездите: Последниот џедај“

„Лукасфилм“ и „Дизни“ ги израдуваа обожавателите на „Војна на ѕвездите“ со нов трејлер за осмата …

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *