ПОЧЕТНА / ЗАБАВА / Пинк со видео запис за „Beautiful trauma“

Пинк со видео запис за „Beautiful trauma“

Една од последните песни на Пинк „Beautiful trauma“ вчера доби своj видео запис.

Пинк во дел од видео записот ја презема улогата на мажот во семејството, а покрај неа можеме да го видиме и познатиот холивудски актер Ченинг Тејтум.

Погледнете го видеото во продолжение:

Може да ве интересира

Ријана доби улица во родниот Барбадос

Познатата пејачка Ријана беше специјална гостинка на Барбадос, нејзиниот роден остров, кога минатиот четврток се …

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *