ПОЧЕТНА / ВИДЕО / ПАРЛАМЕНТАРНА ДЕЛЕГАЦИЈА ОД ИНДОНЕЗИЈА ВО ПОСЕТА НА СТОПАНСКАТА КОМОРА НА МАКЕДОНИЈА 06.12.2017

ПАРЛАМЕНТАРНА ДЕЛЕГАЦИЈА ОД ИНДОНЕЗИЈА ВО ПОСЕТА НА СТОПАНСКАТА КОМОРА НА МАКЕДОНИЈА 06.12.2017

Може да ве интересира

СВР БИТОЛА ГО ОДБЕЛЕЖА ДЕНОТ НА ПРЕВЕНЦИЈАТА 11.12.2017

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *