ПОЧЕТНА / ЗАБАВА / Ноќна масичка ве претвора во гладијатор

Ноќна масичка ве претвора во гладијатор

Спротивставете им се на крадците со оваа ноќна масичка покрај вашиот кревет. Уникатниот дизајн на овој пронајдок овозможува да се користи како ноќна масичка покрај вашиот кревет, но служи и како бејзбол палка и штит за самоодбрана.Оваа ноќна масичка ве претвора од обичен смртник во вистински гладијатор за неколку секунди и 100% ќе ги изненади оние кои ќе се дрзнат насилно да влезат во вашиот дом

Може да ве интересира

Ријана доби улица во родниот Барбадос

Познатата пејачка Ријана беше специјална гостинка на Барбадос, нејзиниот роден остров, кога минатиот четврток се …

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *