ПОЧЕТНА / ВИДЕО / МИНИСТЕРСТВОТО ЗА ТРАНСПОРТ И ВРСКИ ГО ПРЕТСТАВИ БУЏЕТОТ ЗА 2018 ГОДИНА 05.12.2017

МИНИСТЕРСТВОТО ЗА ТРАНСПОРТ И ВРСКИ ГО ПРЕТСТАВИ БУЏЕТОТ ЗА 2018 ГОДИНА 05.12.2017

Може да ве интересира

СВР БИТОЛА ГО ОДБЕЛЕЖА ДЕНОТ НА ПРЕВЕНЦИЈАТА 11.12.2017

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *