ПОЧЕТНА / ВИДЕО / АТАНАСОВСКА: ЧИСТАТА ЖИВОТНА СРЕДИНА ЌЕ БИДЕ ОД ИСКЛУЧИТЕЛНА ВАЖНОСТ 10.10.2017

АТАНАСОВСКА: ЧИСТАТА ЖИВОТНА СРЕДИНА ЌЕ БИДЕ ОД ИСКЛУЧИТЕЛНА ВАЖНОСТ 10.10.2017

Може да ве интересира

СВР БИТОЛА ГО ОДБЕЛЕЖА ДЕНОТ НА ПРЕВЕНЦИЈАТА 11.12.2017

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *